wtorek, 28 maja 2013

Taki se :3

Hej!!
Dziś jestem zmęczona że masakra. Ale ja sobie to odbije w długi weekend. Dobra przejdźmy do normalnego tematu. Mam pytanko, bo nie wiem jak nazwać nową kocicę i tak się zastanawiam i zastanawiam. Pomożecie mi?? Jak tak to prosze o jakieś propozycje w komentarzach. Będę wdzięczna :**
Ja już niestety musze  iść ale czekam na wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam Wszystkich
Pa pa :***



Ps: Jeśli masz jakieś pytanie to dawaj:  http://ask.fm/HappyOllaa

poniedziałek, 27 maja 2013

Zaciesz!! :3

Hej!! Dziś otrzymałam wyniki testu szóstoklasisty i mam.............32 ptk.!!! Nie wiecie jak bardzo się ciesze :D Dobraaa koniec już o tym ^^
 Zaraz musze iść zadania robić na jutro i pouczyć się :/
Później może jeszcze coś wam jeszcze napisze :**
Paaaa <3