Hej!!
Dziś jestem zmęczona że masakra. Ale ja sobie to odbije w długi weekend. Dobra przejdźmy do normalnego tematu. Mam pytanko, bo nie wiem jak nazwać nową kocicę i tak się zastanawiam i zastanawiam. Pomożecie mi?? Jak tak to prosze o jakieś propozycje w komentarzach. Będę wdzięczna :**
Ja już niestety musze iść ale czekam na wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam Wszystkich
Pa pa :***
Ps: Jeśli masz jakieś pytanie to dawaj: http://ask.fm/HappyOllaa
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz