czwartek, 20 czerwca 2013

Ach ta miłość

Hej!!
  Dawno nic nie pisałam, więc postanowiłam dziś to zrobić J .
Nie wiem jak wam ale mi się już nie chce chodzić do szkoły po to aby całe lekcje siedzieć gadać. Przecież mogliby dwa tygodnie wcześniej zakończyć rok szkolny a nie nas trzymać!-,-
Dobra dość o szkole. Opowiem wam co mi się ostatnio zdarzyło. Idę sobie z koleżankami przez miasto ( wracaliśmy z deptaku, ponieważ byliśmy na „ na obiedzie’’ ) idziemy a tu przed nami jedzie chłopak, który zawsze mi się podobał i podoba ( nie tylko mi ale też Oli) . Jechał na bmx robił triki na nim < tak jakby się popisywał > stanął na przejściu na pasach. My też tam przechodziliśmy przez ulice więc stanęłyśmy obok niego ( *.* ) Nie wiem dlaczego ale śmiałam się jak opętana ( nie tylko ja ). Samochody się zatrzymały więc przechodzimy. Taki był zbieg okoliczności że On jechał tam gdzie my szłyśmy. Byłyśmy z Olą takie szczęśliwe ( *.* ). On chyba czekał na kogoś pod blokami i tak Sb wykonywał triki, a my niedaleko stałyśmy i udawałyśmy że też na kogoś czekamy. Nagle zauważyliśmy że zniknął L . Ja powiedziałam: „ Fajnie by było jakby wyjechał teraz ’’Więc poszliśmy w to miejsce gdzie on jeździł a tu nagle wyjechał zza progu. Dziewczyny mówiły : „ ależ sobie wykrakałaś!! :D ” . Ale w głębi duszy Ola się cieszyła tak jak ja że się pojawił. Biedny pomyślał pewnie: Czemu one się tak śmieją?! . Potem już pojechał z jakimś kolesiem. A szkoda! Poszłyśmy dalej. Spotkaliśmy takiego kota. On był zaje*isty!! Łasił się a my go głaskałyśmy. Kot już poszedł a my zaczęliśmy się huśtać na huśtawce, która stała w pobliżu. Potem szła pani a za nią tek kotek. Podbiegliśmy do niej i powiedziałyśmy : „ Fajnego ma pani kota. Może wie panie gdzie tu są jakieś małe kotki do oddania?” Pani odpowiedziała : „ Dziekuje. To Kuba. Ja mam małe kotki do dania”. Byłam w ósmym niebie. Następnie pytałam się czy ma samice i kiedy mogę ją wziąć. Dowiedziałam się że ma samice i mogę ją wziąć za dwa tygodnie ( pod koniec roku szkolnego). Ucieszyłam się i poszłyśmy dalej. Następnie odprowadziłam Ole i Kamile do domu i sama też już poszłam. Następnego dnia też poszłyśmy się przejść ale bez Oli, ponieważ nie mogła iść L . Pochodziłyśmy po mieście, sklepach i wracając już do domu znów jechał On na bmx i się patrzył na nas. Pomyślał wtedy pewnie : „O to znowu te Wariatki”.
To tyle mojej opowieści J . Od tamtej pory prawie codziennie chodzimy tamtą drogą z nadzieją że go znów spotkamy <3 .
Kończę już bo dziś jest strasznie jest gorąco, ale i tak dobrze że dziś nie byłam w szkole ( jakiś Rajd po górach był ). Nw jak inni ale moja cała klasa nie poszła J
                         Pozdrawiam, paaa :**

poniedziałek, 10 czerwca 2013

Awww :3

Hej!!
Dzisiaj  mam po prostu podnietę że głowa mała. Mam 4 z matmy! Wielki wyczyn!!! Dobra dziś nie chciałam o tym. Byłam dwa dni na wsi u kuzynki i cioci. Wybawiłam się z psem < Labradorem> Bartusiem <3 , wypytałam o to czy są jakieś kotki małe do dania ale dopiero co się okociły u koleżanki mojej kuzynki i dopiero moge jedną kocice zabrać  po moim wyjeździe na Wakacje :(  SZKODA . Może i to dobrze bo koty się szybko przyzwyczajają do ludzi a jak zniknie ktoś to tęsknią :( Dobra, opowiem jeszcze o wycieczce do Krakowa, która odbędzie się w środe. W krakowie idziemy do muzeum ...... ( nie pamiętam ) i do zoo <3 potem do McDonald's na żarełko :D Pewnie znając mnie wezme duuużo jedzenia na droge < i tak potem to wiozę do domu :D Pewnie was przynudzam ale nie mam komu tego powiedzieć, więc traktuje te wpis jak list do przyjaciela :** Komputerze ty mów wybawco!!! <3
Ja ide bo musze jeszcze spakować się do szkoły, zjeść, przebrać się i sleep :P
Pozdrawiam, paa :**

środa, 5 czerwca 2013

Grrrrr

Hej!!
Nie będe dużo pisać bo musze iść sie uczyć: troche angielskiego, przyrody ( sprawdzian ) i polski. Teraz dużo sie uczymy przed 11 ( bo wtedy oceny ). Nie wiem jak wy ale ja nie będe mieć paska na świadectwie. Tłumacze to tym że mamy 4 nowych nauczycieli :D . Dobra to ja ide sie uczyć :/
Pozdrawiam Was serdecznie, Paaa :***

niedziela, 2 czerwca 2013

:)

Hej!!
Dziś piekłam babeczki z kawałkami czekolady i polewą czekoladową. Pycha :3 !! Oprócz tego : tak się zastanawiam nad nagraniem video o ''kosmetykach'' bo już mnie pytali i nw co zrobić. Napiszecie mi  w komentarzach czy mam nagrać czy nie? Byłabym wdzięczna :) Proszee!!!
Czekam na komentr=arze, pozdrawiam paaa :***

sobota, 1 czerwca 2013

Nudy ;c

Hej!!
Ale dzisiaj zimno, ciemno, deszczowo :( Jak a nienawidze takiej pogody!! :/// Dobra kończe o pogodzie. Czy u was też w piątek ( 31 maja ) szliście do szkoły, bo my tak [ jako jedyna szkoła w powiacie ]. Ale ja nie poszłam, wolałam zostać w domu i obżerać się smakołykami :) . Dzisiaj byłam w sklepie z mamą i kupiła mi na dzień dziecka buty ( baleriny ) i perfumy. Jednym słowem : za*ebiste. Oprócz tych rzeczy, kupiła mi mama jeszcze duuuużo słodyczy. Mniam mniam <33. Zaraz ide zagrać do sąsiada w pokera ( na żetony ) , a później w gre mojego brata.
No to trzymajcie się ciepło,
pozdrawiam Paaaa!!! :***

wtorek, 28 maja 2013

Taki se :3

Hej!!
Dziś jestem zmęczona że masakra. Ale ja sobie to odbije w długi weekend. Dobra przejdźmy do normalnego tematu. Mam pytanko, bo nie wiem jak nazwać nową kocicę i tak się zastanawiam i zastanawiam. Pomożecie mi?? Jak tak to prosze o jakieś propozycje w komentarzach. Będę wdzięczna :**
Ja już niestety musze  iść ale czekam na wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam Wszystkich
Pa pa :***



Ps: Jeśli masz jakieś pytanie to dawaj:  http://ask.fm/HappyOllaa

poniedziałek, 27 maja 2013

Zaciesz!! :3

Hej!! Dziś otrzymałam wyniki testu szóstoklasisty i mam.............32 ptk.!!! Nie wiecie jak bardzo się ciesze :D Dobraaa koniec już o tym ^^
 Zaraz musze iść zadania robić na jutro i pouczyć się :/
Później może jeszcze coś wam jeszcze napisze :**
Paaaa <3