poniedziałek, 10 czerwca 2013

Awww :3

Hej!!
Dzisiaj  mam po prostu podnietę że głowa mała. Mam 4 z matmy! Wielki wyczyn!!! Dobra dziś nie chciałam o tym. Byłam dwa dni na wsi u kuzynki i cioci. Wybawiłam się z psem < Labradorem> Bartusiem <3 , wypytałam o to czy są jakieś kotki małe do dania ale dopiero co się okociły u koleżanki mojej kuzynki i dopiero moge jedną kocice zabrać  po moim wyjeździe na Wakacje :(  SZKODA . Może i to dobrze bo koty się szybko przyzwyczajają do ludzi a jak zniknie ktoś to tęsknią :( Dobra, opowiem jeszcze o wycieczce do Krakowa, która odbędzie się w środe. W krakowie idziemy do muzeum ...... ( nie pamiętam ) i do zoo <3 potem do McDonald's na żarełko :D Pewnie znając mnie wezme duuużo jedzenia na droge < i tak potem to wiozę do domu :D Pewnie was przynudzam ale nie mam komu tego powiedzieć, więc traktuje te wpis jak list do przyjaciela :** Komputerze ty mów wybawco!!! <3
Ja ide bo musze jeszcze spakować się do szkoły, zjeść, przebrać się i sleep :P
Pozdrawiam, paa :**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz