środa, 5 czerwca 2013

Grrrrr

Hej!!
Nie będe dużo pisać bo musze iść sie uczyć: troche angielskiego, przyrody ( sprawdzian ) i polski. Teraz dużo sie uczymy przed 11 ( bo wtedy oceny ). Nie wiem jak wy ale ja nie będe mieć paska na świadectwie. Tłumacze to tym że mamy 4 nowych nauczycieli :D . Dobra to ja ide sie uczyć :/
Pozdrawiam Was serdecznie, Paaa :***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz