Hej!! Dziś otrzymałam wyniki testu szóstoklasisty i mam.............32 ptk.!!! Nie wiecie jak bardzo się ciesze :D Dobraaa koniec już o tym ^^
Zaraz musze iść zadania robić na jutro i pouczyć się :/
Później może jeszcze coś wam jeszcze napisze :**
Paaaa <3
ja 27 ;P
OdpowiedzUsuńI tak dobrze :D
OdpowiedzUsuń