sobota, 1 czerwca 2013

Nudy ;c

Hej!!
Ale dzisiaj zimno, ciemno, deszczowo :( Jak a nienawidze takiej pogody!! :/// Dobra kończe o pogodzie. Czy u was też w piątek ( 31 maja ) szliście do szkoły, bo my tak [ jako jedyna szkoła w powiacie ]. Ale ja nie poszłam, wolałam zostać w domu i obżerać się smakołykami :) . Dzisiaj byłam w sklepie z mamą i kupiła mi na dzień dziecka buty ( baleriny ) i perfumy. Jednym słowem : za*ebiste. Oprócz tych rzeczy, kupiła mi mama jeszcze duuuużo słodyczy. Mniam mniam <33. Zaraz ide zagrać do sąsiada w pokera ( na żetony ) , a później w gre mojego brata.
No to trzymajcie się ciepło,
pozdrawiam Paaaa!!! :***

1 komentarz: